Formy płatności

 

 

Płatność gotówką

przy odbiorze w sklepie stacjonarnym lub za pobraniem


Płacisz gotówką przy odbiorze towaru - kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej oraz w sklepie stacjonarnym. W przypadku wybrania płatności za pobraniem koszt wysyłki może być wyższy niż w przypadku innych form płatności.

 

 

 

 

Płatność przelewem

na rachunek bankowy sklepu za pośrednictwem banku lub poczty 


Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który znajduje się w stopce sklepu. Koszt tej formy płatności uzależniony jest od wysokości opłat obowiązujących w Twoim banku lub w miejscu opłacenia przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

 

 

Płatność PayU

bezpieczna i szybka forma płatności internetowej


Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się w kolejnych krokach, gdzie możesz wybrać najlepszą formę płatności.

 

 

Płatność PayPal

forma międzynarodowej płatności internetowej 


Forma płatności internetowej polecana dla osób przebywających lub mieszkających poza terytorium Polski. Z uwagi na pobieraną prowizję, koszt wyboru tej formy płatności jest nieco wyższy.

 

 

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 575 05 06 02
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl